2021

Marka Miellec

Marka Miellec powstała w roku 2021 w wyniku współpracy Mieleckiego Instytutu Technologicznego (MIT) z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) w celu stworzenia polskiego, inteligentnego rozwiązania umożliwiającego umożliwienie Polskim prosumentom magazynowanie energii w celu uzyskania korzyści ekonomicznych i narodowego bezpieczeństwa energetycznego

Zespół

Najlepsi specjaliści

Zespol Mieleckiego Instytutu Technologicznego tworzą doświadczeni polscy inżynierowie oraz managerowie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży tysięcy baterii litowo-jonowych. Cala myśl techniczna oraz decyzyjność zlokalizowana została w Polsce, jako kluczowej strategicznej lokalizacji.

Misja

Nasz cel

Misja Mieleckiego Instytutu Technologicznego jest oferowanie prosumentom wysokiej klasy, atrakcyjnych i bezpiecznych rozwiązań bateryjnych, projektowanych oraz produkowanych w Polsce.

Piszą o nas

NASZA MISJA

ELEKTRYZOWAĆ POLSKĘ

W Insytucie Technologicznym Mielec, naszą misją jest przekształcenie sposobu podróżowania w Polsce i na świecie poprzez dostarczanie innowacyjnych i dostępnych rozwiązań dla rowerów elektrycznych. Jako lokalny producent baterii, jesteśmy głęboko zaangażowani w promowanie zrównoważonego rozwoju i ekologicznej odpowiedzialności.

Nasze produkty są projektowane i wytwarzane w Polsce, co pozwala nam na ścisłą kontrolę jakości i szybką reakcję na potrzeby naszych klientów. Dzięki temu gwarantujemy nie tylko wyższą niezawodność, ale także wspieramy lokalną gospodarkę i tworzymy miejsca pracy w naszej społeczności.

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia naszych technologii, aby nasze baterie były coraz bardziej wydajne i miały jak najmniejszy wpływ na środowisko. Wierzymy, że lokalna produkcja i zaawansowane technologie mogą iść w parze z troską o naszą planetę.

Dołącz do nas w podróży ku przyszłości, gdzie każdy kilometr przejechany na rowerze elektrycznym przyczynia się do lepszego jutra dla nas wszystkich.

Kim jesteśmy?

2019

Marcin Piątkowski

Założenie Mieleckiego Instytutu Technologicznego przez Prezesa, Marcina Piątkowskiego, managera z miedzynarodowym doświadczeniem z branży pojazdów elektrycznych.

2020

Konrad Sierzputowski

Dołączenie do zespołu Konrada Sierzputowskiego, doświadczonego w technologii litowo-jonowej, projektowaniu oraz produkcji baterii do pojazdów elektrycznych.

2021

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Rozpoczecie prac nad dedykowanym, inteligentnym systemem BMS (Battery Management System) we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

2022

Krzysztof Romaniak

Dołączenie do zespołu doświadczonego managera z branży fotowoltaicznej - Krzysztofa Romaniaka. Rozpoczęcie produkcji oraz dystrybucji magazynów energii Mielec.

DANE FIRMY

MIELECKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY SP. Z O.O.
tel. :+48 884 685 007
NIP 8172193638,
REGON 383720447

Adres:
RACŁAWICKA 11
39-300 MIELEC